"Jenom výšlap...?"

31. října 2015 v 23:11 | Filip K. |  Zamyšlení dorostenců
Kamarádi zlatí, zaprvé jsem rád, že nás ve čtvrtek 29.10 na Loučku šlo 10 !
Šel i můj kámoš z Domašek, který není věřící... No, a právě že šel i on...
Deset je super číslo, ale na dorostu nás je daleko víc :-)
Já a my všichni chápeme, že zrovna máte nějakou oslavu nebo přijela tetička z New Yorku a na hory nemůžete...
Jenže -> To, že se něco vymyslí a dohodneme se, že někde půjdeme, není jen že jdeme někde na kopec se rozhlédnout.
Kde jinde, než na dorostu máte šanci zajít si třeba právě na hory nebo na jinou naši akci a při tom řešit docela jiné věci, než o jakých povedete řeč s vašimi kamarády ze školy?
Většinou to bývá tak, že když se mi někde moc nechce a nakonec tam jdu, tak toho ve výsledku vůůůůbec nelituju, ba naopak !
A pamatujte, že na dorostu nebudete navždy -> prosím uvědomte si, že to děláme pro sebe. Ondra (ten můj kamarád z Domašek) s náma šel, chápete to vůbec ??
Kdyby mě on pozval, abych někde šel s jeho kamarády, což jsou hasiči, je nad slunce jasné, že nikde nejdu. Co z toho vyplývá? Někdo cizí klidně s námi jde, ale lidé, ano, MY, nejdeme...
Proto vás vyzývám abyste se VŠICHNI účastnili takových společných akcí, dá vám to více než si myslíte !
Upevníte přátelství, navzájem se v nových situacích více poznáte, někde se podíváte, na nová místa. Děláme to všecko pro sebe, a proto je škoda, že na žádné takové "akci" nikdy nejsme všichni !
Je to ale jen na každém z nás, já jsem předně vděčný, že nás šlo 10, což je super. Takže né, že my jsme byli o něco ochuzeni, že jsme vás tam neměli. Ale že VY, každý jednotlivý dorostenec, který nešel, byl a je ochuzen o to co MY jsme zažili. Ale tak to být nemusí -> zúčastněme se !
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.