Důležité tlačítko

1. září 2012 v 7:45 |  Zamyšlení
Důležité tlačítko...všichni jsme už určitě viděli - a mnoho z nás je i používá - malé elektronické kalkulačky. Co se stane, když zmáčknete špatné tlačítko nebo se spletete? Zmáčknete tlačítko ,,clear" (vyčistit) a všechna čísla nebo operace, které jste tam měli, jsou nenávratně pryč. Potom začnete znovu pěkně od začátku, bez toho, abyste se pokoušeli předešlou chybu nějakým způsobem vyřešit nebo napravit. Kalkulačka si ji prostě dál nepamatuje. Vaše chyba není nikde zaznamenaná. Navždy se ztratila! Ještě štěstí, že kalkulačky mají toto důležité tlačítko. Bez něj bychom se asi nevymotali z hromadících se chyb.

Něco podobného se stane s našimi hříchy, když nám Bůh odpustí. Následky našeho hříchu možná zůstanou, ale vina a odsouzení za přestupek jsou prostě pryč.


,,Jestliže vyznáváme své hříchy, on je tak věrný a spravedlivý,
že nám hříchy odpouští a očišťuje nás
od každé nepravosti."
1.Janův 1,9
 


Komentáře

1 special occasion dresses for women special occasion dresses for women | E-mail | Web | 19. dubna 2013 v 5:07 | Reagovat

My partner and i am not convinced if you actually be sure to take the time period to resolution peoples inquiries; but My husband and i will make an effort in either case. What kind of options would you generate regarding an individual who is trying to get get going in internet marketing promotions?.
http://www.untildress.net/prom-dresses.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.