Dorosťáček - Březen 2012

30. června 2012 v 7:12 |  Dorosťáček

Dorosťáček

Březen 2012

Březen za kamna vlezem. Pomalu začíná jaro! Sice pořád ještě často mrzlo, ale máme naději, že sluníčko se na nás opět začne usmívat a hřát. A i když zatím nehřeje a nesměje se, tak se můžeme usmívat alespoň my, a vnést tak radost všem okolo nás. Jsme přece mladí a krásnííí. Kdo jiný by se měl usmívat? A smích je ten nejlepší lék. Upřímný a milý úsměv každého dokáže zahřát u srdce.

Dorost 30.3. byl slavnostní. Nejstarší dorostenec Michal měl narozeniny - 18 let!!! No joooo, s dítěte se stává muž. Spolu s Péťou nám připravili moc hezký program. Navštívil nás se slovem pan farář z Frýdku-Místku Pavel Křivohlavý. Jeho výklad byl skvělý. Téma bylo: "Proč nekrademe, ale jíme vepřové". Přišel i pastor Tomáš Tyrlík s velikonočním pozdravem. Také vystoupily holky z kvartetu a překvapily Michala písní, kterou mu složily a přály mu tak k narozeninám. Michal to vůbec nečekal a smál se, stejně jako ostatní. Byl to požehnaný čas, určitě se tento dorost všem líbil. Nakonec každý s radostí snědl výýýýýborný dort, který Michal se svou rodinou pro nás upekl. To jsme tady v dorostu ještě neměli Děkujeme!!!

V tomto měsíci se uskutečnil Dorostový večírek na téma ,,Dopisy Bohu". Vedení měly holky: Lucka, Doris a Emi. Měli jsme radost, že k nám přišla i teta Iva a Reňa. V první části jsme hráli soutěže. V různých disciplínách mezi sebou soupeřily dva družstva. Pak byla chvilka zpěvu, kde nám hrála doprovodka - Luki, Megi a Ramča. Měli jsme také občerstvení. Později byl příběh na zamyšlení ,,Host, který se stal majitelem". Byl to příběh o člověku, ke kterému přišel bydlet Ježíš, a ten člověk si zapisoval své postřehy, a co všechno se díky Ježíši v jeho domě změnilo. A potom jsme se dívali na křesťanský film ,,Dopisy Bohu". Každého z nás určitě něčím oslovil. Nakonec jsme se modlili. Večírek byl povedený. Strávili jsme spolu i s Bohem hezký čas.


Blíží se i chvíle, kdy budeme vítat v dorostu naše konfirmandy. Můžeme se za ně modlit, aby se v dorostu cítili dobře a my abychom byli pro ně jak nejlepším příkladem, a vedli je tou správnou cestou k Pánu Ježíši.

Vaše dorostenky Luci a Emi
 


Komentáře

1 Rickytet Rickytet | E-mail | Web | 13. července 2018 v 11:27 | Reagovat

Съемная опалубка широко распространена в многоэтажном домостроении, причем используется эта категория конструкций и крупными, и небольшими строительными фирмами. В изготовлении съемной опалубки применяются http://builderbest.byethost7.com/ составные щиты разных конфигураций и габаритов, которые монтируются согласно проекту в те или иные конструкции. Чтобы опалубка легко собиралась даже при наличии нестыковок, изготовители предусматривают механизм компенсации.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.