Dorosťáček - Duben 2012

30. června 2012 v 7:14 |  Dorosťáček

Dorosťáček

Duben 2012

A máme tady duben! Velikonoce jsou za námi a prázdniny před námi. O Velikonocích jsme si připomínali, co pro nás Ježíš udělal. Podstoupil pro nás tu nejpotupnější smrt a to jen kvůli tomu, že nás tak miluje. A ŽIJE!!! Nezůstal v hrobě, ale vstal a my se z toho můžeme radovat! Když odcházel do nebe, řekl jedno úžasné zaslíbení: "Vaše srdce ať se nechvěje úzkostí! Věříte v Boha, věřte i ve mne. V domě mého Otce je mnoho příbytků; kdyby tomu tak nebylo, řekl bych vám to. Jdu, abych vám připravil místo. A odejdu-li, abych vám připravil místo, opět přijdu a vezmu vás k sobě, abyste i vy byli, kde jsem já. A cestu, kam jdu, znáte." Jan 14, 1-4

Po deeeeeeeelší době jsme měli dorostovou večernici. Téma bylo: ,,Služba Bohu a bližním". Nechyběla scénka, zamyšlení, svědectví, chvilka zpěvu, soutěže a hry, výklad a samozřejmě vynikajííííííííííící jídlo. Velká pochvala službě!!! Se slovem přišel pan Česlav Roman a vybídl nás ke službě. Večernice se nám mooooc líbila a budeme se těšit na další.


Měli jsme dorost společně s mládeží. Přišla misionářka sestra Natka z Těrlicka, která nám vyprávěla o své cestě a službě v Nepálu. Z některých věcí nám lezl mráz po zádech. Modleme se za lidi v Nepálu a službu misionářů.

Je za námi také soustředění letošních konfirmandů s dorostenci. Odehrálo se na faře v písku. Konfirmandé dolaďovali své znalosti na ,,egzamin" a dorostenci samozřejmě kromě péče o konfirmandy, trénovali své herecké schopnosti (hlavně Domik Szczotka).

Jako každý rok jsme měli Transaurus. Brodili jsme se v gumových rukavičkách a gumácích vodou i hustým lesem, kde na nás číhali nebezpeční brouci, červení mravenečci a injekční stříkačky. A samozřejmě odpadky. Ale to nám nevadí, protože dorost si s tím poradí. Odpadky jsme z přírody vynesli a klíšťata si domů přinesli. Teď nás nohy i ruce bolí, ale to se do svatby zahojí. Na Transaura půjdem i příští rok. Stačí chtít udělat dobrý skutek zas a příroda bude mít ráda nás.
vaše dorostenky Lucka a Emi
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.