Série Zakázaná zóna

1. dubna 2011 v 15:30 |  Knihovna
Mám pro vás úžasnou příležitost si tuto sérii úžasných křestanských knih přečíst!!! K Vánocům jsem dostala všech 12 dílu Zakázané zóny a jsem ochotná je půjčit každému dorostecnci. S tímto záměrem jsem je chtěla...ale i proto, že mi je doporučilo hooodně kamarádu, kteří říkali, že jsou fakt úžasné a rozhodně si je mám přečíst. Takže jsem si je přála pod stromeček a mám je :D Už jsem přečetla všech 12 dílů a musím říct, že je mě to fakt nadchlo. Každá z těch knih má v sobě něco úžasného. U žádné jsem se nenudila...od 1 stránky byla každá akční a zábavná. Bavilo mě to tak, že jsem přečetla vždy 1 díl za 1 den :D Ale musím trochu upozornit ty, kteří se bojí..protože jsem některé díly četla v noci a je to dost strašidelné :D :D Je super, že nejsou moc dlouhé a moc mi pomohly..protože jsem vůbec nečekala co všechno nás může odvést od víry v Ježíše Krista a teď už to vím a můžu být na to třeba i připravená. Fakt moc doporučuji.. Takže kdo si chce tyhle knihy půjčit....neváhejte...stačí mi říct...ráda půjčím :D :D Ale doporučuji si je číst po řadě..a né nejpreve třeba 6 a potom 3 atd. protože to na sebe úplně navazuje..vždycky zkončí jeden příběh..a hned další kniha na to navazuje a začíná další...a nepochopili byste to. Takže vždy napište do komentářů...nebo mi řekněte na dorostě...a já vám to potom přinesu.

Série knih Zakázaná zóna je řadou strhujících dobrodružství o střetu křesťanů s okultismem. Dospívající sourozenci Rebeka (17) a Scott (15) zjišťují, jak zákeřné jsou léčky jejich nepřítele, ale především jak nesmírná je moc Ježíše Krista, která jim dává sílu k vítězství.


Klikni na celý článek!


Doporučení čtenářů:" Žádná jiná kniha, kterou jsem četl, neposkytuje dnešním mladým lidem lepší duchovní vybavení pro boj a vítězství v duchovním boji, který všude kolem nich zuří. Každá křesťanská rodina by měla mít v knihovně všechny díly Zakázané zóny."
C. Peter Wagner
předseda Global Harvest Ministries


"Při čtení Zakázané zóny se nudit rozhodně nebudete. Je plná napětí, legrace, řešení skutečných problémů dospívajících i jasného pohledu na reálný svět okultismu. Knížkou jsem nadšený a vřele ji doporučuji všem mladým lidem - a nejen jim."
Michal Malina
vedoucí organizace Image 33


,,Po celých osmnáct let, co jsme s manželem zapojeni do služby mládeži, vidíme jednoznačnou potřebu takových knih. Bill Myers tuto potřebu naplňuje a využívá přitom komediálních, romantických i akčních prvků. Spojuje strhující napětí a jasné vyučování. Od knížky se nelze odtrhnout!"
Robin Jones Gunnová
spisovatelka


Autorova poznámka

Během psaní příběhu Zakázané zóny mi leží na srdci dvě stejně důležité a zároveň protichůdné věci.
Za prvé: Nechci, aby měli čtenáři příliš velký strach z ďábla. Ve srovnáni s Ježíšem Kristem je satan totální břídil. Ti dva ani nehrají stejnou ligu. I když se nadpřirozené zlo v těchto knihách do určité miry zakládá na skutečnosti, je důležité pochopit, jak obrovská je ochrana, kterou nabízí Ježíš Kristus všem, kdo mu odevzdali svůj život. To mě přivádí k mé druhé poněkud protichůdné myšlence: Síly temnoty sice nejsou ničím ve srovnání s mocí Ježíše Krista a autoritou, kterou dal svým následnovníkům, ale duchovní boj není žádná procházka růžovým sadem. Situace v knihách, které právě čtete, jsou napsány vyhroceně kvůli napětí a dramatičnosti příběhu. Ale pokud se vy náhodou sestkáte s něčím, co se jim třeba jen vzdáleně podobá, nesnaště se je řešit sami. Vyhledejte nějakého staršího, zralejšího křesťana (třeba rodiče, pastora nebo vedoucího mládeže) a popovídejte si s ním o tom. Požádejte ho, ať situaci prozkoumá a pomůže ji řešit. Ano, skrze Krista vítězíme, ale nikdy bychom neměli do bitvy vysílat nezkušené vojáky. A ještě poslední věc: Když jsem začínal tento serial psát, nesurfovali ještě internetem žádní darebáci. To se ale bohužel změnilo. Dnes se spousta osob snaží přes internet zatáhnout mladé lidi do nebezpečných situací. Hrdinové těchto knížek sice důvěřují naznámému Z, ale jestliže se vy dostanete do podobné situace, postupujte velmi obezřetně. Kdokoliv se může tvářit laskavě a chápavě, a přitom mít naprosto opačné záměry. Prostě - neberte si bonbon od neznámých lidí, které vidíte...a nedůvěřujte neznámým lidem, které nevidíte.

Bill Myers
 


Komentáře

1 Jula Jula | 22. října 2011 v 19:52 | Reagovat

nejnej díly jsou 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10 :D

2 ramča ramča | 24. října 2011 v 20:02 | Reagovat

hej chtěla bych půjčit 8 díl..máte to teď někdo volné nebo to někdo čte? :-)

3 ada ada | 13. ledna 2013 v 10:44 | Reagovat

Serie zakázaná zona je vážně skvělá. Dala mi toho dost a hned vysvětlila mnoho věcí a že Ježíš  má obrovskou moc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.