Citáty - život

6. února 2011 v 19:54 |  Různe

,,Člověk ani nedomyslí, jak je ten život nádherný, a že všechno záleží jen na nás. Jen na nás! Protože každé ráno je to vždycky znovu jenom na tobě, jestli se rozhodneš, že do toho dne půjdeš s dobrou náladou nebo otráveně. A jestli se budeš na lidi usmívat a budeš na ně laskavá, jestli si z toho dne budeš brát jen to nejlepší."


,,Život je jako řeka. Nikdy nevíš, kdy se zakroutí, kdy ti do něj někdo vstoupí a kdy zase někdo jiný vystoupí. Proto ho má cenu žít naplno... ",,Život se neměří počtem nádechů a výdechů, ale chvílemi, jenž nám vzaly dech",,Tragedií života není smrt, ale to, čemu v sobě dovolíme zemřít, když jsme ještě na živu.",,Žít, to je nejvzácnější věc na světě, neboť většina lidí jenom existuje.",,Život je jen otevření a zavření očí. Záleží pouze na tom, co během této krátké chvíle uvidíš."


,,Boj proti zlu, které je v člověku, nemáme vést tak, že bychom soudili druhé, ale máme soudit sami sebe. Zápas se sebou samým a pravdivost vůdči sobě samému jsou prostředky, kterými působíme na druhé."


,,Nepočítejte roky, počítejte vzpomínky."
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.